Ahşap Kulanımı için Epoksi Reçine

mass 14 epoksi masa recine

Resinin Mass

epoksi masa

Epoksi Masa yapımında en çok tercih edilen Resinin Mass serisi Epoksi Reçine büyük hacimli uygulamalar için idealdir. Ultra clear özelliği sayesinde su berraklığında bir görünüme sahiptir. Sararmaya karşı direnci yüksektir.

resinin slim ultra seffaf epoksi recine

Resinin Slim

Resinin Slim kaplama için ideal epoksi reçinedir. Ultra clear özelliği sayesinde hem su berraklığına sahiptir hemde üzerini kapladığınız ahşabın rengini en canlı haline getirecektir. Slim sayesinde küçük hacimli epoksi kaplama uygulamalarınız sorunsuz bir şekilde hayata geçirebilirsiniz. Ahşap ile birlikte kullanımı test edilmiş, onaylanmıştır.

Resinin Slim

Epoksi masa yada epoksi ile yapılan diğer ahşap uygulamalarınıza renk eklemek isteyebilirsiniz. Resinin Tone serisi epoksi renklendiri pigment tam bu aşamada size seçenekler sunuyor. Yoğun konsantresi sayesinde reçinenize karıştırdığınız Resinin Tone ile istediğiniz rengi kolayce elde edebilirsiniz. Düz renklerin yanı sıra metalik renkler gibi seçenekleri ile yaratıcılık sınırlarınızı genişletiyor. Şişesi sayesinde kolay damlatarak ne kadar renklendireceğinizi kontrol altına alabilyorsunuz.

En Popüler

En Çok Konuşulanlar