Filtre

  • Fiyat
    TL - TL
  • Marka
    0
Gösterilen: 1 ile 8 arası, toplam: 8 (1 Sayfa)

Epoksi masa için özel geliştirilmiş reçine: Resinin Mass

Resinin Mass Epoksi Reçine, epoksi masalar için özel geliştirilmiştir. Epoksi masa yapımında ihtiyacınız olan bütün özellikleri ve avantajları kendi içerisinde barındırır. Profesyonellerin tercihi olan Mass reçine, profesyonel kullanıcıların talepleri doğrultusunda formüle edilmiştir.

Sararmaya karşı uzun süren dayanıklılık

Resinin Mass epoksi reçine ultra şeffaf özelliğe sahiptir. Sararmaya karşı dirençli yapısı sayesinde daha uzun süre ultra şeffaf görüntüsünü korur. Parlak yapısı sayesinde berraklığını yitirmez.

Tek seferde kalım döküm

Masa yapımı için özel geliştirilmiş formülasyonu sayesinde epoksi masa için tek seferde daha kalın döküm yapabilirsiniz. Yavaş kuruması sayesinde masanızda reaksiyon yanması yaşamazsınız, kürleşme sırasında sararma meydana gelmez ve baloncuklar olmadan kürleşir.

Sağlığa zararlı değildir

Mass epoksi masa reçinesi solvent ve uçucu madde içermez. 7 günlük nihai kuruma sonrasında gıda ile temasa uygundur. 80 ℃’ye kadar ısıya dayanıklıdır. Epoksi masa yapımı için en uygun epoksi reçinedir.

Profesyonellerin tercihi

Türkiye’nin en büyük epoksi masa üreticilerinin birçoğu Resinin Mass reçineyi tercih etmektedir. Üretilen epoksi masalar hem yurtiçine, hemde yurtdışına gönderilmektedir. Resinin Mass ile üretilmiş epoksi masaların dünyanın dört bir yanına gitmiş olmasının haklı gururunu yaşamaktayız.