Filtre

  • Fiyat
    TL - TL
  • Marka
    0
    0
Gösterilen: 1 ile 21 arası, toplam: 21 (1 Sayfa)

Sınıfının en popüler epoksi reçinesi

Resinin Slim serisi epoksi reçineler küçük hacimli kullanımlar için uygundur. Geliştirilmiş formülü sayesinde hem uzmanların hemde epoksi kullanımına yeni başlayanların gözdesidir. Kolay kullanımı sayesinde istediğiniz sonuca çok rahat ulaşabilirsiniz. 

Resinin Slim Serisi ile yaratıcılığınıza odaklanın

Epoksi kullanımı için yeni başlayanlar için zorlayıcı olabilir. Resinin Slim Serisi epoksi reçineler kullanımının kolaylığı ile mükemmel sonuca ulaşmanızı sağlar. Aynı zamanda sürekli olarak epoksi reçine kullanan birçok kullanıcının da vazgeçilmezidir.

Epoksi takı yapımına uygun

Slim ve Slim Extra ile 1 cm kalınlığına kadar istediğiniz herşeyi yapabilirsiniz. Epoksi takı yapımı için en uygun epoksidir. Kürleşirken baloncuklar oluşmaz. Solventsiz yapısı ile sağlığınıza zarar vermez. Uçucu madde içermez.

Slim Extra: Sararmaya karşı ekstra direnç

Slim Extra ile uzun süre sararmayan sonuçlar elde edersiniz. Ultra şeffaf yapısı sayesinde berraklığın tadını çıkarabilirsiniz. Profesyonellerin en çok tercih ettiği reçine Slim Extra’dır.

 

Slim Vis: Yoğun kıvam

Slim Vis’in yoğun kıvamı ile renklere istediğiniz gibi hükmedin. Renkle hızlıca dağılmayacak ve sizin konumlandırdığınız gibi kürleşecektir. Ayrıca yüzey kaplamalarda yoğun kıvam sayesinde reçineyi kontrol altına almak daha kolaydır.

 

En çok sevilen epoksi reçine

Resinin Slim serisi epoksi reçineleri tercih eden binlerce kullanıcıdan çok güzel geri bildirimler ve yorumlar almaktayız.